Apie mus

« į pradžią

  Mūsų psichoterapijos centre dirba sertifikuoti specialistai – psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai, psichoanalitikai. Suteikiame kvalifikuotą pagalbą žmonėms patiriantiems krizines gyvenimo situacijas, santykių problemas, nuotaikos svyravimus, įtampą, nerimą, miego sutrikimus, kenčiantiems fizinį bei psichinį skausmą.

Sunkių išgyvenimų, nesėkmių, nusivylimų patiriame kiekvienas ir kiekvienas savaip bandome tai įveikti. Kartais pakanka nuoširdaus atviro pokalbio su draugu, kartais mums palengvėja tiesiog leidus sau pailsėti, tačiau kartais mūsų problemos ir bloga savijauta užsitęsia ir darosi vis sunkiau ir sunkiau... Jos gilėja plečiasi, žmogus pradeda jaustis lyg aklavietėje. Kreiptis į specialistą būtina kuo anksčiau, nes užsitęsusi bloga savijauta kelia didelę riziką tiek fizinei tiek psichinei sveikatai, griauna santykius, gali komplikuotis karjeros žlugimu.

Psichoanalitikas – tai specialistas (psichologas ar gydytojas), kuris yra baigęs Tarptautinės psichoanalizės asociacijos reikalavimus atitinkančią 4-8 metų trukmės programą. Klasikine prasme įprasta manyti, kad psichoanalizė yra metodas neurozėms gydyti. Tačiau dabar šiuo metodu gydomos ir depresijos, valgymo, seksualiniai bei asmenybės sutrikimai. Šis metodas taikomas esant krizinėms situacijoms, sutrikus adaptaciniams mechanizmams, esant nerimui, baimėms. Į psichoanalitikus kreipiasi žmonės, norintys geriau pažinti bei suprasti save, siekiantys pagerinti savo gyvenimo kokybę. Psichoanalizė - giliausias ir stabiliausius asmenybės pokyčius atnešantis metodas.

Psichoterapeutas – gydytojas arba psichologas, papildomai įgijęs specialų psichoterapinį išsilavinimą. Psichoterapija – psichikos ir asmenybės sutrikimų gydymas pokalbiu, formuojant naują koreguojančią emocinę patirtį. Psichoterapijos metu paciento asmenybė keičiasi dėl betarpiško ir pastovaus ryšio su profesionalu.